Percussion | NK Drumband Solisten | Uitslagen
 






Uitslagen
NK Drumbandmuzikanten



3 oktober 2009
't Huiken Elburg







Solist Eerste Divisie sectie 1 kleine trom

1 Hans v.d. Moosdijk ODIO - Vinkel kleine trom 91

 


Ensemble Eerste Divisie sectie 1 kleine trom

1 Arnoud Clement/ ODIO Vinkel kleine trom 92

Rob van Erp/ St. Cecilia Rosmalen


Harm van Venrooy TOG Berlicum






Solist Eerste Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Lars van Tulden EMM - Budel multipercussion 97
2 Luc Janssen De Peelklank Ysselsteyn multipercussion 92,5
3 Teun van Zoggel St. Willibrord Heeswijk-Dinther multipercussion 92





Ensemble Eerste Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Daan Berends/ St. Caecilia Spaubeek multipercussion 94

Roel Eijssen/



Janno Triepels







Solist Eerste Divisie sectie 3 mallets 

1 Bernd Holtrop Crescendo Drachten  marimba 90





Solist Eerste Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Bianca Schattorie Heide Swalmen piccolo 86,5
2 Liesbeth Lennards Heide Swalmen piccolo 83
3 Kim Kierkels St. Barbara Reuver dwarsfluit 82

     
Ensemble Eerste Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Renske van Avesaath/ Heide Swalmen dwarsfluit 90

Leonie Lennards/



Tom Wijnands


2 Liesbeth Lennards/ Heide Swalmen piccolo 85

Bianca Schattorie



     
Solist Tweede Divisie sectie 1 kleine trom 

1 Jop Schellekens OBK - Erp multipercussion 90





Ensemble Tweede Divisie sectie 1 kleine trom

1 Sjoerd Palmen/ St. Barbara Reuver kleine trom 89

Gijs Huijbers



     
Ensemble Tweede Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Maurice Briels/ St. Antonius Weert multipercussion 92

Paul Gubbels


2 Jop Schellekens/ OBK Erp multipercussion 91

Ruud v.d. Valk
 





Solist Tweede Divisie sectie 3 mallets 

1 Jeroen v.d. Eerenbeemt St. Jozef - Someren-Heide marimba 95
2 Teun van Zoggel St.Willibrord Heeswijk-Dinther marimba 93
3 Maurice Briels St. Oda - Weert-Boshoven marimba 88,5



 
Ensemble Tweede Divisie sectie 3 mallets 

1 Jeroen v.d. Eerenbeemt/ St. Jozef Someren-Heide marimba 93

Maikel v.d. Boomen







Solist Tweede Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Marlou Killaars St. Barbara Reuver dwarsfluit 82,5
2 Robin Peeters Heide Swalmen dwarsfluit 81,5





Solist Derde Divisie sectie 1 kleine trom

1 Marco Moors St. Barbara Reuver kleine trom 91,5
2 Jordi Vullings Eendracht Melderslo kleine trom 91
3 Wiek Maessen Eensgezindheid Maasbracht kleine trom 90

 


Ensemble Derde Divisie sectie 1 kleine trom

1 Martijn Meeuws/ St. Jozef Someren-Heide kleine trom 84

Mark van Mierlo







Solist Derde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Maartje van Zutphen St.Willibrord Heeswijk-Dinther multipercussion 87
2 Stef Kooning De Peelklank Ysselsteyn multipercussion 85
3 Paul Vlassak EMM - Budel multipercussion 81

 


Ensemble Derde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Peter Bossers/ St. Willibrord Heeswijk multipercussion 86

Maartje van Zutphen


2 Michiel Vromans/ L'Union Bladel multipercussion 85,5

Johan Rooijakkers







Solist Derde Divisie sectie 3 mallets 

1 Maikel v.d. Boomen St. Jozef Someren-Heide marimba 92
2 Paul Gubbels St. Antonius Weert marimba 90





Solist Derde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Manon van der Leegte St. Paulus Langraaf pijperfluit 91,5
2 Caroline Killaars St. Barbara Reuver dwarsfluit 90
3 Imke Palmen St. Barbara Reuver dwarsfluit 82,5
4 Michelle Meuter Heide Swalmen dwarsfluit 81,5





Ensemble Derde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Lieke Beugels/ St. Paulus Landgraaf pijperfluit 90,5

Sally Jongen


2 Imke Palmen/ St. Barbara Reuver dwarsfluit 85

Caroline Killaars
 





Solist Vierde Divisie sectie 1 kleine trom

1 Luc Oberndorff St. Agnes - Bunde kleine trom 89
2 Bart van Heertum TOG Berlicum kleine trom 85
3 Lennart Spreeuwenberg Eendracht - Melderslo kleine trom 84





Solist Vierde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Niels v.d. Elzen OBK - Erp multipercussion 84
2 Jesse Smits De Peelklank Ysselsteyn multipercussion 83
3 Tom van Zutphen St. Willibrord Heeswijk-Dinther multipercussion 82

     
Ensemble Vierde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Pieter Kanters/ St. Joseph Nederweert drumset 88

Frank van Montfort







Solist Vierde Divisie sectie 3 mallets

1 David Voets Eensgezindheid Maasbracht-Beek marimba 83





Solist Vierde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Sally Jongen St. Paulus Landgraaf dwarsfluit 87
2 Bonny Peters St. Joseph Koningsbosch piccolo 86,5
3 Calissa Seelen Wilhelmina Echt-Hingen pijperfluit 85





Solist Vijfde Divisie sectie 1 kleine trom

1 Koen Heijnen St. Nicolaas - Heythuysen kleine trom 84,5
2 Max Meertens St. Agnes - Bunde kleine trom 84





Ensemble Vijfde Divisie sectie 1 kleine trom

1 Robin Donners/ St. Johannes & St. Clemens Arensgenhout kleine trom 83

Mart Spaes







Solist Vijfde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Martijn Claessens St. Jozef Someren-Heide multipercussion 91
2 Ruud Steenbakkers Echo der Bergen Eerde multipercussion 89





Solist Vijfde Divisie sectie 3 mallets

1 Joyce Berkers St. Stephanus - Dieteren xylofoon 87
2 Bianca Berkers St. Stephanus - Dieteren xylofoon  86,5
3 Tom van Zutphen St. Willibrord Heeswijk-Dinther marimba 85

     
Solist Vijfde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Ginny Alers Heide Swalmen piccolo 81,5
2 Anke Heythuysen Wilhelmina Echt-Hingen pijperfluit 80





Ensemble Vijfde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Ginny Alers/ Heide Swalmen piccolo 80

Job Julicher



 


Solist Jeugd Divisie sectie 1 kleine trom

1 Luc. V. Kasteren St. MichaŽl St. Michelsgestel kleine trom 86
2 Aniek Hornesch St. Augustinus Geleen kleine trom 84
3 Lucas Houben Valuas Venlo kleine trom 83

     
Solist Jeugd Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

1 Max Meertens St. Agnes Bunde multipercussion 84





Solist Jeugd Divisie sectie 3 mallets

1 Luc Oberndorff St. Agnes Bunde xylofoon 90,5



 
Solist Jeugd Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

1 Robin Kuipers Heide Swalmen piccolo 90
2 Rick Schmeitz St. Petrus & Paulus Susteren pijperfluit  86,5
3 Imani Peeters Wilhelmina Echt-Hingen pijperfluit  81






3-10-2009 Lijst onder voorbehoud van type- en verwerkingsfouten








Terug naar het overzicht


Ga terug
SBR