Percussion | NK Drumband Solisten | Uitslagen
 
Uitslag


Nederlandse Kampioenswedstrijd 

Drumbandmuzikanten

Sociaal Cultureel Centrum Den Durpsherd Berlicum
zaterdag 25 september 2010






Solist Eerste Divisie sectie 1 kleine trom

NK Stephan Geelen Eendracht Dieteren kleine trom 95,5
2 Wouter van Leeuwen Union Nuland kleine trom 92





Solist Eerste Divisie sectie 2 multipercussion

NK Lars van Tulden EMM Budel multipercussion 98





Ensemble Eerste Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Martijn Schins St. Joseph Vijlen multipercussion 96,5

Joost Schins
multipercussion
2 Bart van der Vaat Euterpe Heinkenszand multipercussion 92

Rosanne van Brakel
multipercussion





Solist Eerste Divisie sectie 3 mallets 

NK Jeroen v.d. Eerenbeemt St. Jozef Someren-Heide marimba 91





Ensemble Eerste Divisie sectie 3 mallets

NK Betty-Carien v.d. Esker Soli Deo Gloria Ommen marimba 93

Bart Tip
marimba 
2 Jeroen v.d. Eerenbeemt St. Jozef Someren-Heide marimba 88

Maikel v.d. Boomen
marimba





Solist Eerste Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Tom Wijnands Heide Swalmen dwarsfluit 97
2 Bianca Schattorie Heide Swalmen piccolo 90





Ensemble Eerste Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Renske van Avesaath Heide Swalmen dwarsfluit 95

Joke Grosveld
dwarsfluit

Leonie Lennards
dwarsfluit

Anouk Ramakers
dwarsfluit

Tom Wijnands
dwarsfluit
2 Marlou Killaars St. Barbara Reuver dwarsfluit 87,5

Kim Kierkels
dwarsfluit





Solist Tweede Divisie sectie 1 kleine trom

NK Marco Moors St. Barbara Reuver kleine trom 92
2 Thomas van der Ven St. Servaes Dinther kleine trom 85
3 Tim Arends SOS Goirle kleine trom 83

Martijn Meeuws St. Jozef Someren-Heide kleine trom 82





Ensemble Tweede Divisie sectie 1 kleine trom

NK Jasper Geurts St-Petrus Banden Venray kleine trom 85

Wouter Janssen
kleine trom





Solist Tweede Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Peter Bossers St. Willibrord Heeswijk multipercussion 80,5
2 Maartje van Zutphen St. Willibrord Heeswijk multipercussion 79
3 Ruud Beijers Kon. Harmonie van Horst multipercussion 77





Ensemble Tweede Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Peter Bossers St. Willibrord Heeswijk multipercussion 87

Maartje v. Zutphen
multipercussion





Solist Tweede Divisie sectie 3 mallets 

NK Maikel v.d. Boomen St. Jozef Someren-Heide marimba 95
2 Paul Gubbels Stedelijke Harmonie St. Antonius Weert marimba 92,5





Solist Tweede Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Robin Peeters Heide Swalmen dwarsfluit 91
2 Lieke Beugels St. Paulus Schaesberg dwarsfluit 90
3 Emmy Ottenheym Heide Swalmen dwarsfluit 88,5





Ensemble Tweede Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Michelle Meuter Heide Swalmen dwarsfluit 87

Emmy Ottenheym
dwarsfluit

Robin Peeters
dwarsfluit





Solist Derde Divisie sectie 1 kleine trom

NK Len Jongen St. Paulus Schaesberg kleine trom 85
2 Luuk Wolfs St. Cecilia Susteren kleine trom 84
3 Bart van Heertum TOG Berlicum kleine trom 83





Ensemble Derde Divisie sectie 1 kleine trom

NK Rob Kootstra Lage Mierde kleine trom 82

Ruud Wouters Hooge Mierde kleine trom





Solist Derde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Martijn Claessens St. Jozef Someren-Heide multipercussion 90
2 Geert Timmermans Jong Nederland Asten multipercussion 88
3 Sjoerd Palmen St. Barbara Reuver multipercussion 87

Ruud Steenbakkers Echo der Bergen Eerde multipercussion 85





Ensemble Derde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Simon Smit Concordia Middelstum multipercussion 92

Rick Wilpstra
multipercussion
2 Max Meertens St. Agnes Bunde multipercussion 85

Luc Oberndorff
multipercussion





Solist Derde Divisie sectie 3 mallets 

NK Dorien van Montfort Eensgezindheid Maasbracht marimba 95





Solist Derde Divisie sectie 4 koperblazers

NK Seriana v.d. Kruijs St. Willibrordus Meijel jachthoorn 82





Solist Derde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Aniek Schmeitz St. Petrus en Paulus Susteren pijperfluit 87
2 Laura Janssen St. Petrus en Paulus Susteren pijperfluit 86
3 Sally Jongen St. Paulus Schaesberg dwarsfluit 85,5

Robin Dijcks St. Joseph Koningsbosch pijperfluit 85

Bonny Peters St. Joseph Koningsbosch piccolo 82





Ensemble Derde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Nina Pijpers St. Petrus en Paulus Susteren dwarsfluit 90

Ellen Schmeitz
dwarsfluit
2 Ginny Alers Heide Swalmen piccolo 86

Job Julicher
piccolo





Solist Vierde Divisie sectie 1 kleine trom

NK Martijn Vergoossen Wilhelmina Echt-Hingen kleine trom 88
2 Koen Heijnen St. Nicolaas Heythuysen kleine trom 86
3 Tom Huiting St. Paulus Schaesberg kleine trom 83

Jentje de Mol St. Willibrord Heeswijk kleine trom 82





Ensemble Vierde Divisie sectie 1 kleine trom

NK Martijn van Bussel Jong Nederland Asten kleine trom 87

Thijs van Moorsel
kleine trom
2 Dion Meeuws St. Jozef Someren-Heide kleine trom 86

Martijn Claessens
kleine trom
3 Ires Verhees EMM Budel kleine trom 85

Joke Rooyakkers
kleine trom





Solist Vierde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Joke Rooyakkers EMM Budel multipercussion 90
2 Koen van Assen Concordia Reusel multipercussion 87





Ensemble Vierde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Bjorn Aarts Echo der Kempen Bergeijk multipercussion 86

Joost Bottram
multipercussion
2 Kevin Boone St. Jozef Someren-Heide multipercussion 84

Rik van Tulden
multipercussion





Solist Vierde Divisie sectie 3 mallets 

NK Thijs van Moorsel Jong Nederland Asten marimba 90





Ensemble Vierde Divisie sectie 3 mallets 

NK Joyce Berkers St. Stephanus Dieteren marimba 90

Bianca Berkers
marimba





Ensemble Vierde Divisie sectie 4 koperblazers

NK Danique Delvoux St. Willibrordus Meijel jachthoorn 90

Renie Melssen
jachthoorn





Solist Vierde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Job Julicher Heide Swalmen piccolo 85










Solist Vijfde Divisie sectie 1 kleine trom

NK Lucas Houben Valuas Venlo kleine trom 87
2 Luc van Kasteren St. MichaŽl St. Michielsgestel kleine trom 86
3 Mathijs Geraerts St. Cecilia Susteren kleine trom 85

Ruud Hermans Concordia Reusel kleine trom 83





Solist Vijfde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Eloy Salden St. Cecilia 1866 Geleen multipercussion 88
2 Jeffrey Voets St. Lambertus Gemonde multipercussion 85,5
3 Stan Sporen St. Job Leuken multipercussion 83,5

Eloy Schroyen St. Jozef Someren-Heide multipercussion 83

Rens v.d. Kruijs St. Jozef Someren-Heide multipercussion 83

Joost van de Kerkhof St. Jozef Someren-Heide multipercussion 82

Robin Heijligers St. Sebastianus Herkenbosch drumset 81

Jeffrey van de Kerkhof St. Jozef Someren-Heide multipercussion 80

Tim van Middegaal Echo der Bergen Eerde multipercussion 80





Ensemble Vijfde Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Mathijs Geraerts St. Cecilia Susteren multipercussion 90

Wouter Grootjans
multipercussion

Luuk Wolfs
multipercussion
2 Rob v.d.Berg St. Willibrord Heeswijk multipercussion 88

Jentje de Mol
multipercussion





Solist Vijfde Divisie sectie 3 mallets

NK Paul Nijs Kerk. Harmonie St. Joseph 1880 Weert marimba 92
2 Lex Klaver St. Jozef Someren-Heide marimba 90





Solist Vijfde Divisie sectie 4 koperblazers

NK Loes v.d. Beuken St. Nicolaas Heythuysen trompet 82





Solist Vijfde Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Robin Kuipers Heide Swalmen piccolo 83
2 Sandra Wolfs Wilhelmina Echt-Hingen pijperfluit 82





Solist Jeugd Divisie sectie 1 kleine trom

NK Bjorn Haegmans Eendracht  Huls Simpelveld kleine trom 86
2 Jonas German St. Joseph Vijlen kleine trom 85
2 Kenny Hendrix L' Union Born kleine trom 85





Ensemble Jeugd Divisie sectie 1 kleine trom

NK Liam Gruijters St. MichaŽl St. Michielsgestel kleine trom 82

Ivo Coonen
kleine trom





Solist Jeugd Divisie sectie 2 multipercussion, drumset, pauken

NK Aniek Hornesch St. Augustinus Geleen multipercussion 87
2 Yoshi v.d. Werff De Vriendenkring Well multipercussion 86
3 Bjorn Haegmans Eendracht Huls Simpelveld multipercussion 85





Solist Jeugd Divisie sectie 3 marimba

NK Jacob van Eijk Somerens Lust Someren marimba 93





Solist Jeugd Divisie sectie 4 koperblazers

NK Tanicha v.d. Kruijs St. Willibrordus Meijel jachthoorn 82





Solist Jeugd Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Louise Ijpelaar St. Paulus Schaesberg pijperfluit 85
2 Lars Janssen St. Petrus en Paulus Susteren pijperfluit 84
3 Joyce Kooymans St. Paulus Schaesberg pijperfluit 82

Judith Reijden v.d St. Paulus Schaesberg pijperfluit 80,5





Ensemble Jeugd Divisie sectie 5 pijperfluit, piccolo, dwarsfluit 

NK Sanne Gelderblom Heide Swalmen piccolo 87

Robin Kuipers
piccolo






25-9-2010 lijst onder voorbehoud van type- en verwerkingsfouten




Archief:

NKW 2009
NKW 2008


Ga terug
SBR