Percussion | NK Drumband Solisten | Ranglijst
 
Programma NK Drumbandmuzikanten 2010

Onderstaand het (concept)programma van de NK Drumband solisten te Berlicum. De tijden zijn tijden bij benadering. Zorg ervoor dat minimaal 1 uur voor aanvang van het optreden aanwezig te zijn.

Nr. Tijd Zaal Tijd Naam Vereniging Instrument Divisie sectie

Zaal I
Zaal II




1 10.00 I
Liam Gruijters St. MichaŽl St. Michielsgestel kleine trom Jeugd sectie 1




Ivo Coonen
kleine trom

2
II 10.00 Sanne Gelderblom Heide Swalmen piccolo Jeugd sectie 5




Robin Kuipers
piccolo

3 10.05 I
Bjorn Haegmans Eendracht Huls-Simpelveld kleine trom Jeugd sectie 1
4
II 10.05 Louise IJpelaar St. Paulus Schaesberg pijperfluit Jeugd sectie 5
5 10.10 I
Jonas German St. Joseph Vijlen kleine trom Jeugd sectie 1
6
II 10.10 Lars Janssen St. Petrus en Paulus Susteren-Heide pijperfluit Jeugd sectie 5
7 10.15 I
Kenny Hendrikx L' Union Born kleine trom Jeugd sectie 1
8
II 10.15 Joyce Kooyman St. Paulus Schaesberg pijperfluit Jeugd sectie 5
9 10.20 I
Yoshi v.d. Werff De Vriendenkring Well multipercussion Jeugd sectie 2
10
II 10.20 Judith v.d. Reijden St. Paulus Schaesberg pijperfluit Jeugd sectie 5
11 10.27 I
Aniek Hornesch St. Augustinus Geleen multipercussion Jeugd sectie 2
12
II 10.25 Tanicha v.d. Kruijs St. Willibrordus Meijel jachthoorn Jeugd sectie 4
13 10.34 I
Bjorn Haegmans Eendracht Huls-Simpelveld multipercussion Jeugd sectie 2
14
II 10.30 Jacob van Eijk Somerens Lust Someren marimba Jeugd sectie 3
15 10.41 I
Jeffrey van de Kerkhof St. Jozef Someren-Heide multipercussion 5e sectie 2
16
II 10.35 Mathijs Geraerts St. Cecilia Susteren kleine trom 5e sectie 1
17 10.48 I
Joost van de Kerkhof St. Jozef Someren-Heide multipercussion 5e sectie 2
18
II 10.40 Ruud Hermans Concordia Reusel kleine trom 5e sectie 1
19 11.05 I
Robin Heijligers St. Sebastianus Herkenbosch drumset 5e sectie 2
20
II 10.45 Lucas Houben Valuas Venlo kleine trom 5e sectie 1
21 11.12 I
Tim van Middegaal Echo der Bergen Eerde multipercussion 5e sectie 2
22
II
-



23 11.19 I
Eloy Salden St. Cecilia 1866 Geleen multipercussion 5e sectie 2
24
II 10.50 Luc van Kasteren St. MichaŽl St. Michielsgestel kleine trom 5e sectie 1
25 11.26 I
Stan Sporen St. Job Leuken multipercussion 5e sectie 2
26
II 10.55 Rob v.d.Berg St. Willibrord Heeswijk multipercussion 5e sectie 2




Jentje de Mol
multipercussion

27 11.33 I
Eloy Schroyen St. Jozef Someren-Heide multipercussion 5e sectie 2
28
II 11.05 Mathijs Geraerts St. Cecilia Susteren multipercussion 5e sectie 2




Wouter Grootjans
multipercussion





Luuk Wolfs
multipercussion

29 11.40 I
Jeffrey Voets St. Lambertus Gemonde multipercussion 5e sectie 2
30
II 11.15 Loes v.d. Beuken St. Nicolaas Heythuysen trompet 5e sectie 4
31 11.47 I
Ires Verhees EMM Budel kleine trom 4e sectie 1




Joke Rooyakkers
kleine trom

32
II 11.20 Robin Kuipers Heide Swalmen piccolo 5e sectie 5
33 11.55 I
Martijn van Bussel Jong Nederland Asten kleine trom 4e sectie 1




Thijs van Moorsel
kleine trom

34
II 11.25 Sandra Wolfs Wilhelmina Echt-Hingen pijperfluit 5e sectie 5
35 12.00 I
Dion Meeuws St. Jozef Someren-Heide kleine trom 4e sectie 1




Martijn Claessens
kleine trom

36
II 11.30 Lex Klaver St. Jozef Someren-Heide marimba 5e sectie 3
37 12.05 I
Koen Heijnen St. Nicolaas Heythuysen kleine trom 4e sectie 1
38
II 11.35 Paul Nijs St. Joseph 1880 Weert marimba 5e sectie 3
39 12.10 I
Tom Huiting St. Paulus Schaesberg kleine trom 4e sectie 1
40
II 11.45 Michelle Meuter Heide Swalmen dwarsfluit 2e sectie 5




Emmy Ottenheym
dwarsfluit





Robin Peeters
dwarsfluit

41 12.15 I
Jentje de Mol St. Willibrord Heeswijk kleine trom 4e sectie 1
42
II 11.55 Joyce Berkers St. Stephanus Dieteren marimba 4e sectie 3




Bianca Berkers
marimba

43 12.20 I
Martijn Vergoossen Wilhelmina Echt-Hingen kleine trom 4e sectie 1
44
II 12.00 Job Julicher Heide Swalmen piccolo 4e sectie 5
45 12.25 I
Kevin Boone St. Jozef Someren-Heide multipercussion 4e sectie 2




Rik van Tulden
multipercussion

46
II 12.05 Shirley Olen St. Joseph Koningsbosch pijperfluit 4e sectie 5
47 12.30 I
Bjorn Aarts
Echo der Kempen Bergeijk multipercussion 4e sectie 2




Joost Bottram




48
II 12.10 Danique Delvoux St. Willibrordus Meijel jachthoorn 4e sectie 4




Renie Melssen
jachthoorn

49 -

-



50
II 12.15 Koen van Assen Concordia Reusel multipercussion 4e sectie 2
51 -

-



52
II 12.22 Joke Rooyakkers EMM Budel multipercussion 4e sectie 2
53 -

-



54
II 12.30 Thijs van Moorsel Jong Nederland Asten marimba 4e sectie 3




Pauze Bekendmaking







resultaten optredens 1 t/m 54










55 13.30 I
Max Meertens St. Agnes Bunde multipercussion 3e sectie 2




Luc Oberndorff
multipercussion

56 13.35 I
Ginny Alers Heide Swalmen piccolo 3e sectie 5




Job Julicher
piccolo

57 13.40 I
Simon Smit Concordia Middelstum multipercussion 3e sectie 2




Rick Wilpstra
multipercussion

58 13.50 I
Nina Pijpers St. Petrus en Paulus Susteren-Heide dwarsfluit 3e sectie 5




Ellen Schmeitz
dwarsfluit

59 13.55 I
Sjoerd Palmen St. Barbara Reuver multipercussion 3e sectie 2
60 14.05 I
Seriana v.d. Kruijs St. Willibrordus Meijel jachthoorn 3e sectie 4
61 14.10 I
Geert Timmermans Jong Nederland Asten multipercussion 3e sectie 2
62 14.20 I
Dorien van Montfort Eensgezindheid Maasbracht-Beek marimba 3e sectie 3
63 14.25 I
Ruud Steenbakkers Echo der Bergen Eerde multipercussion 3e sectie 2
64 14.35 I
Robin Dijcks St. Joseph Koningsbosch pijperfluit 3e sectie 5
65 14.40 I
Martijn Claessens St. Jozef Someren-Heide multipercussion 3e sectie 2
66 14.50 I
Laura Janssen St. Petrus en Paulus Susteren-Heide pijperfluit 3e sectie 5
67 14.55 I
Rob Kootstra ONA Lage Mierde kleine trom 3e sectie 1




Ruud Wouters Sirena Hoge Mierde kleine trom

68 15.00 I
Bonny Peters St. Joseph Koningsbosch piccolo 3e sectie 5
69 15.05 I
Len Jongen St. Paulus Schaesberg kleine trom 3e sectie 1
70 15.10 I
Sally Jongen St. Paulus Schaesberg dwarsfluit 3e sectie 5
71 15.15 I
Luuk Wolfs St. Cecilia Susteren kleine trom 3e sectie 1
72 15.20 I
Aniek Schmeitz St. Petrus en Paulus Susteren-Heide pijperfluit 3e sectie 5
73 15.25 I
Bart van Heertum TOG Berlicum kleine trom 3e sectie 1
74 15.30 I
Peter Bossers St. Willibrord Heeswijk multipercussion 2e sectie 2




Maartje v. Zutphen
multipercussion

75 15.40 I
Jasper Geurts St-Petrus Banden Venray kleine trom 2e sectie 1




Wouter Janssen
kleine trom

76 15.45 I
Paul Gubbels St. Antonius Weert marimba 2e sectie 3
77 15.50 I
Tim Arends SOS Goirle kleine trom 2e sectie 1
78 15.55 I
Maikel v.d. Boomen St. Jozef Someren-Heide marimba 2e sectie 3
79 16.00 I
Martijn Meeuws St. Jozef Someren-Heide kleine trom 2e sectie 1
80 16.05 I
Robin Peeters Heide Swalmen dwarsfluit 2e sectie 5
81 16.10 I
Marco Moors St. Barbara Reuver kleine trom 2e sectie 1
82 16.15 I
Lieke Beugels St. Paulus Schaesberg dwarsfluit 2e sectie 5
83 16.20 I
Thomas van der Ven St. Servaes Dinther kleine trom 2e sectie 1
84 16.25 I
Emmy Ottenheym Heide Swalmen dwarsfluit 2e sectie 5
85 16.30 I
Ruud Beijers Kon. Harmonie van Horst multipercussion 2e sectie 2
86 16.40 I
Renske van Avesaath Heide Swalmen dwarsfluit 1e sectie 5




Joke Grosveld
dwarsfluit





Leonie Lennards
dwarsfluit





Anouk Ramakers
dwarsfluit





Tom Wijnands
dwarsfluit

87 16.45 I
Maartje van Zutphen St. Willibrord Heeswijk multipercussion 2e sectie 2
88 16.55 I
Marlou Killaars St. Barbara Reuver dwarsfluit 1e sectie 5




Kim Kierkels
dwarsfluit

89 17.00 I
Peter Bossers St. Willibrord Heeswijk multipercussion 2e sectie 2
90 17.10 I
Jeroen v.d. Eerenbeemt St. Jozef Someren-Heide marimba 1e sectie 3




Maikel v.d. Boomen
marimba

91 17.15 I
Bart van der Vaat Euterpe Heinkenszand multipercussion 1e sectie 2




Rosanne van Brakel
multipercussion

92 17.25 I
Betty-Carien v.d. Esker Soli Deo Gloria Ommen marimba 1e sectie 3




Bart Tip
marimba 

93 17.30 I
Martijn Schins St. Joseph Vijlen multipercussion 1e sectie 2




Joost Schins
multipercussion

94 17.40 I
Bianca Schattorie Heide Swalmen piccolo 1e sectie 5
95 17.45 I
Stephan Geelen  Eendracht Dieteren kleine trom 1e sectie 1
96 17.50 I
Tom Wijnands Heide Swalmen dwarsfluit 1e sectie 5
97 17.55 I
Wouter van Leeuwen Union Nuland kleine trom 1e sectie 1
98 18.00 I
Jeroen v.d. Eerenbeemt St. Jozef Someren-Heide marimba 1e sectie 3
99 18.05 I
Lars van Tulden EMM Budel multipercussion 1e sectie 2













Aansluitend Bekendmaking







resultaten optredens 55 t/m 98















Afsluiting NKW














Ga terug
SBR