Uitslag NK Baton Twirling 2010: 16-01-2010 Runner-up |
|
|
|
|
|
Definitieve
uitslag na controle |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Junior runner-up |
Rosanna Bovenkamp |
2 |
1-baton |
Junior runner-up |
Danique v/d Roest |
3 |
1-baton |
Junior runner-up |
Chantal Valentijn |
4 |
1-baton |
Junior runner-up |
Samantha Oud |
5 |
1-baton |
Junior runner-up |
Kirsten de Ruiter |
6 |
1-baton |
Junior runner-up |
Ghislaine van Luyk |
7 |
1-baton |
Junior runner-up |
Ingrid v/d Bosch |
8 |
1-baton |
Junior runner-up |
Ayleen Anne Boonstra |
9 |
1-baton |
Junior runner-up |
Lianne van der Plas |
10 |
1-baton |
Junior runner-up |
Joyce van Grinsven |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Preteen runner-up |
Zekye 't Gilde |
2 |
2-baton |
Preteen runner-up |
Daniëlle Zappey |
3 |
2-baton |
Preteen runner-up |
Tamar Hoogerwerf |
4 |
2-baton |
Preteen runner-up |
Melissa Langendoen |
5 |
2-baton |
Preteen runner-up |
Sabina Janmaat |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Junior runner-up heren |
Kelvin van Langen |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Preteen runner-up |
Ayleen Anne Boonstra & Danielle Zappey |
2 |
Duo twirling |
Preteen runner-up |
Sabine Janmaat & Moniek de Boer |
3 |
Duo twirling |
Preteen runner-up |
Jessica Knot & Shauny Brinkel |
4 |
Duo twirling |
Preteen runner-up |
Samantha Geerlof & Melissa Vermeer |
5 |
Duo twirling |
Preteen runner-up |
Rianne Veldhoen & Judith Veldhuis |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Rebecca Braspenning |
2 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Inez van Steensel |
3 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Daisy Jonker |
4 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Jolijn Seel |
5 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Leonie van den Beld |
6 |
Super X Strut |
Senior runner-up |
Mariska Callenbach |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Junior runner-up |
The Dynamics |
2 |
Team twirling |
Junior runner-up |
Accelerando |
3 |
Team twirling |
Junior runner-up |
Surprise |
4 |
Team twirling |
Junior runner-up |
Kunst & Vriendschap |
5 |
Team twirling |
Junior runner-up |
Flevo Twirling '94 |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Senior runner-up |
Excelsior Bunschoten |
2 |
Team twirling |
Senior runner-up |
EWMK |
3 |
Team twirling |
Senior runner-up |
De Vecht |
4 |
Team twirling |
Senior runner-up |
Les Fleurettes |
5 |
Team twirling |
Senior runner-up |
O&V Nuenen |
6 |
Team twirling |
Senior runner-up |
KMD Elburg |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Dilana Groenendijk |
2 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Mylene van den Broek |
3 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Melissa Zonneveld |
4 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Selina Kok |
5 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Jilena Baggerman |
6 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Naomi van Duuren |
7 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Kyenne Groenendijk |
8 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Jemaine van Vliet |
9 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Rozanna Tolle |
10 |
Rhythmic twirl |
Peewee runner-up |
Chantal Smit |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Sabine Mouthaan |
2 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Kelly Wernke |
3 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Kesia Jorissen |
4 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Milou Boogaard |
5 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Femke de Bont |
6 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Lindsay van Hartevelt |
7 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Kim Nederstigt |
8 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Giulietta van den Beld |
9 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Solenne Kohler |
10 |
Rhythmic twirl |
Juvenile runner-up |
Manon Veldhuis |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Jennifer Schoonderwoerd den Bezemer |
2 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Iris Opmeer |
3 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Priscilla Musters |
4 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Anouschka Franzen |
5 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Kelly Barends |
6 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Peggy Erkens |
7 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Ilonka Zschottche |
8 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Nadine de Wit |
9 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Suzanne v/d Weerd |
10 |
Rhythmic twirl |
Preteen runner-up |
Lieke Overvelde |
|
|
|
|
1 |
Small team dance |
Peewee runner-up |
Surprise |
|
|
|
|
1 |
Small team dance |
Preteen |
Surprise |
2 |
Small team dance |
Preteen |
TVL |
3 |
Small team dance |
Preteen |
TOSS |
|
|
|
|
1 |
Small team dance |
Junior runner-up |
Flevo Twirling '94 |
2 |
Small team dance |
Junior runner-up |
2Xist |
|
|
|
|
1 |
Small team dance |
Senior runner-up |
The Reflections |
2 |
Small team dance |
Senior runner-up |
TOPIDO |
3 |
Small team dance |
Senior runner-up |
Liberté |
4 |
Small team dance |
Senior runner-up |
Alectricity |
5 |
Small team dance |
Senior runner-up |
De Vecht |
6 |
Small team dance |
Senior runner-up |
Celebration |
7 |
Small team dance |
Senior runner-up |
D-Votion |
8 |
Small team dance |
Senior runner-up |
Flevo Twirling '94 |
9 |
Small team dance |
Senior runner-up |
The Maranto's |
10 |
Small team dance |
Senior runner-up |
Les Fleurettes |
|
|
|
|
1 |
Large team |
Preteen |
The Kopergirls |
2 |
Large team |
Preteen |
Liberté |
|
|
|
|
Uitslag
NK Baton Twirling 2010: 16-01-2010 Intermediate |
|
|
|
|
|
Definitieve
uitslag na controle |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Senior intermediate |
Ilse van Werkhoven |
2 |
1-baton |
Senior intermediate |
Mandy Heerschop |
3 |
1-baton |
Senior intermediate |
Gaby Schobben |
4 |
1-baton |
Senior intermediate |
Femke Duyvestijn |
5 |
1-baton |
Senior intermediate |
Marissa Rijpers |
6 |
1-baton |
Senior intermediate |
Nicole Werkman |
7 |
1-baton |
Senior intermediate |
Shanna Slagwater |
8 |
1-baton |
Senior intermediate |
Laura van Beek |
9 |
1-baton |
Senior intermediate |
Marloes Heijboer |
10 |
1-baton |
Senior intermediate |
Syra Bilstra |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Talitha Balder & Shanna Slagwater |
2 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Rebecca Braspenning & Nerissa Koper |
3 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Yvonne Hoogenboom & Monique Hoogenboom |
4 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Nikita Kweekel & Gaby Schobben |
5 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Mylene Groen & Sharon Molenaar |
6 |
Duo twirling |
Senior intermediate |
Annemieke Ipenburg & Beau Kwarten |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Fabiënne Boon |
2 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Esra Hoogerwerf |
3 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Denise Oudshoorn |
4 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Cindy Boter |
5 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Sharon de Heer |
6 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Ayleen Anne Boonstra |
7 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Cynthia Delbecque |
8 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Charissa van Steensel |
9 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Cher Molenaar |
10 |
Super X Strut |
Junior intermediate |
Serene de Leng |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Priscilla Schröder |
2 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Zekye 't Gilde |
3 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Danique van Olst |
4 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Daphne Homan |
5 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Larissa van de Sande |
6 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Naomi Hilkes |
7 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Kelly Wagtmans |
8 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Rachelle van Broekhoven |
9 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Sharon Langendoen |
10 |
Rhythmic twirl |
Preteen intermediate |
Tamar Hoogerwerf |
|
|
|
|
1 |
Largeteam |
Senior intermediate |
Inspiration |
2 |
Largeteam |
Senior intermediate |
The Kopergirls |
3 |
Largeteam |
Senior intermediate |
Liberté |
4 |
Largeteam |
Senior intermediate |
Vitality |
5 |
Largeteam |
Senior intermediate |
HOV Libertatis Primitiae |
|
|
|
|
Uitslag
NK Baton Twirling 2010: 16-01-2010 Kampioensklasse |
|
|
|
|
Definitieve
plaatsing na ronde 1 en ronde 2 |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
2 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
3 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
4 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
2 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Kim van Wijk |
3 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
4 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Daniëlle Bergman |
5 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Petra Kiewitt |
6 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
2 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
3 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
4 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
5 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
6 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Jecelyne Gorree |
7 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk |
8 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Ilana Delbecque |
9 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Rinske Holwerda |
10 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Annabel Schmitz |
11 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Aurelia Groenendijk |
12 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Cindy Boter |
13 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Angela Barendregt |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Kelvin van Langen |
2 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Brendan Blokzijl |
3 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Dennis Oudshoorn |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
2 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Sabina Hoogendijk |
3 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Anneke Oudshoorn |
4 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
5 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
6 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Ruth van den Broek |
7 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Bo van den Broek |
8 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Desiree Duijverman |
9 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Cindy de Prenter |
10 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Marly van Oosten |
11 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Marjolein van Beeck |
12 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Monique Hoogenboom |
13 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Jacqueline de Ruiter |
14 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Deborah van Broekhoven |
15 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Kimberley Groenewegen |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Senior kampioensklasse heren |
Elton de Vries |
2 |
1-baton |
Senior kampioensklasse heren |
Dennis Bergman |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
2 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Ilse Stokman |
3 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Kesia Jorissen |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Priscilla Schröder |
2 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Natasja Sassen |
3 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
4 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Kelly Wagtmans |
5 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Jennifer Wiegman |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
2 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Isabel Kampman |
3 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
4 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
5 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk |
6 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Sharon Gelderland |
7 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Aurelia Groenendijk |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Jorien Hofman |
2 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
3 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
4 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
5 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Angelique de Prenter |
6 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Desiree Duijverman |
7 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Kimberley Groenewegen |
8 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Jacqueline de Ruiter |
9 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Marjolein van Beeck |
10 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Saskia Den Uil |
11 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Manuela Bijwaard |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Cynthia Fransen & Yvette Fransen |
2 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Kim Nederstigt & Selina Kok |
3 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Jetske van de Pol & Willeke van de Pol |
4 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Solenne Köhler & Ramona Ezink |
5 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Bonita de Ruiter & Amber van Gelder |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij & Priscilla Schröder |
2 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Nikita de Looze & Zekye 't Gilde |
3 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Groenendijk & Larissa v/d Sande |
4 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Daniëlle Wiegman & Jennifer Wiegman |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuijzen |
2 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink & Kelly van Duyn |
3 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk & Aurelia Groenendijk |
1 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman & Charmaine Baggerman |
2 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Bibi Muller & Timo Muller |
3 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Marly van Oosten & Desiree Duyverman |
4 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Bo van den Broek & Ruth van den Broek |
5 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Angelique de Prenter & Deborah van Broekhoven |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
2 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
3 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
4 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Kim Nederstigt |
5 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Kelly Wernke |
6 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Guiletta van den Beld |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
2 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
3 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Nikita de Looze |
4 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Elcke de Jonge |
2 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
3 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Josje de Vogel |
4 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
5 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Sharon Pijnaker |
6 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Annabel Schmitz |
7 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Ilana Delbecque |
8 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Jecelyne Gorree |
9 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Angela Barendregt |
10 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Rinske Holwerda |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Melody Meijer |
2 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
3 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
4 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
5 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Cindy de Prenter |
6 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Marjolein van Beeck |
7 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Deborah van Broekhoven |
8 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Sanne Hulspas |
9 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Kimberley Groenewegen |
10 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Inge Apon |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
The Kopergirls |
2 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
TVL |
3 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
The Rainbows |
|
|
|
|
1 |
Color Guard |
Senior kampioensklasse |
Les Fleurettes |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
2 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
3 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
4 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
2 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
3 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Petra Kiewitt |
4 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Daniëlle Bergman |
5 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Groenendijk |
6 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Kim van Wijk |
7 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Natasja Sassen |
8 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Arletta Delbecque |
9 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
10 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Sanne Copier |
11 |
Rhythmic twirl |
Preteen kampioensklasse |
Nikita de Looze |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
2 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Elcke de Jonge |
3 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
4 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
5 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
6 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
7 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Kyra Haverkamp |
8 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Jecelyne Gorree |
9 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Aurelia Groenendijk |
10 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Annabel Schmitz |
11 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk |
12 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Cynthia Delbecque |
13 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Ilana Delbecque |
14 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Sharon Pijnaker |
15 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Angela Barendrecht |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse heren |
Kelvin van Langen |
2 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse heren |
Brendan Blokzijl |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
2 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
3 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Sabina Hoogendijk |
4 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Anneke Oudshoorn |
5 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Bibi Muller |
6 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
7 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Melody Meijer |
8 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Desiree Duijverman |
9 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Cindy de Prenter |
10 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Ruth van de Broek |
11 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Marly van Oosten |
12 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Mandy Heerschop |
13 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Marjolein van Beeck |
14 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Bo van de Broek |
15 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Yvonne Hoogenboom |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Timo Muller |
2 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Elton de Vries |
3 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Dennis Bergmans |
|
|
|
|
1 |
Smallteam dance |
Senior kampioensklasse |
The Kopergirls |
2 |
Smallteam dance |
Senior kampioensklasse |
TVL |
3 |
Smallteam dance |
Senior kampioensklasse |
The Rainbows |
1 |
Large team |
Senior kampioensklasse |
The Kopergirls |
2 |
Large team |
Senior kampioensklasse |
The Rainbows |
|
|
|
|
Uitslag
NK Baton Twirling 2010: 17-01-2010 Runner-up |
|
|
|
|
|
Definitieve
uitslag na controle |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Peewee runner-up |
Mylene van de Broek |
2 |
1-baton |
Peewee runner-up |
Dilane Groenendijk |
3 |
1-baton |
Peewee runner-up |
Selina Kok |
4 |
1-baton |
Peewee runner-up |
Nina Copier |
5 |
1-baton |
Peewee runner-up |
Naomi van Duuren |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Sabine Mouthaan |
2 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Kesia Jorissen |
3 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Eva Warmerdam |
4 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Loes Jansen |
5 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Romy Laterveer |
6 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Chris van Dijk |
7 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Femke de Bont |
8 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Giuletta van den Beld |
9 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Linda Marcella Bits |
10 |
1-baton |
Juvenile runner-up |
Kim Spaan |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Priscilla Musters |
2 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Peggy Erkens |
3 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Brenda van der Laan |
4 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Kelly Barends |
5 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Lisette Westhuis |
6 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Melissa Langendoen |
7 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Tamar Hoogerwerf |
8 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Jessica Knot |
9 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Dafne van Grinsven |
10 |
1-baton |
Preteen runner-up |
Romy Cremers |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Senior runner-up |
Stephanie Verhoeks |
2 |
1-baton |
Senior runner-up |
Daniëlle van Pelt |
3 |
1-baton |
Senior runner-up |
Daniëlle Selten |
4 |
1-baton |
Senior runner-up |
Charel van der Felz |
5 |
1-baton |
Senior runner-up |
Anneke Cuperus |
6 |
1-baton |
Senior runner-up |
Graziëlle Barendrecht |
7 |
1-baton |
Senior runner-up |
Manon Castricum |
8 |
1-baton |
Senior runner-up |
Chantal Bor |
9 |
1-baton |
Senior runner-up |
Joyce Cools |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Junior runner-up |
Nerissa Koper |
2 |
2-baton |
Junior runner-up |
Rinske Holwerda |
3 |
2-baton |
Junior runner-up |
Marjolein Deurloo |
4 |
2-baton |
Junior runner-up |
Anouk Sluis |
5 |
2-baton |
Junior runner-up |
Jennifer Galis |
6 |
2-baton |
Junior runner-up |
Marlies de Zwarte |
7 |
2-baton |
Junior runner-up |
Kirsten de Ruiter |
1 |
2-baton |
Senior runner-up |
Kirsten Philippo |
2 |
2-baton |
Senior runner-up |
Marcia van Es |
3 |
2-baton |
Senior runner-up |
Tatjana van Leersum |
4 |
2-baton |
Senior runner-up |
Manon Mol |
5 |
2-baton |
Senior runner-up |
Sandra Verseput |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Junior runner-up |
Jennifer Galis & Melanie Galies |
2 |
Duo twirling |
Junior runner-up |
Fabiënne Boon & Naomi Hilkes |
3 |
Duo twirling |
Junior runner-up |
Kelly de Koning & Priscilla Musters |
4 |
Duo twirling |
Junior runner-up |
Kimberley Kleinjan & Marlies de Zwarte |
5 |
Duo twirling |
Junior runner-up |
Wendy Kools & mandy Roozenburg |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Mandy Velderman & Jacqueline Overmars |
2 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Samantha Schrandt & Rianne Boon |
3 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Desiree de Ruiter & Vivian Huisman |
4 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Tatjana van Leersum & Marcia van Es |
5 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Susanne van de Wier & Nathalie Hofman |
6 |
Duo twirling |
Senior runner-up |
Dinja v/d Kroft & Manon Mol |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Preteen runner-up |
Sanne Copier |
2 |
Super X Strut |
Preteen runner-up |
Tamar Hoogerwerf |
3 |
Super X Strut |
Preteen runner-up |
Peggy Erkens |
4 |
Super X Strut |
Preteen runner-up |
Suzanne v/d Weerd |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Junior runner-up |
Lisa van Charldorp |
2 |
Super X Strut |
Junior runner-up |
Rebecca Bouman |
3 |
Super X Strut |
Junior runner-up |
Celine Cheung |
4 |
Super X Strut |
Junior runner-up |
Lyanna Oostra |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Shannon de Vries |
2 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Serene de Leng |
3 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Ayleen Anne Boonstra |
4 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Wendy Kools |
5 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Amber v/d Luitgaren |
6 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Cher Molenaar |
7 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Nicole Nederstigt |
8 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Celine Cheung |
9 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Miranda Alteveer |
10 |
Rhythmic twirl |
Junior runner-up |
Romy van den Boer |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Angela van Duyn |
2 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Laura van Beek |
3 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Brenda Oud |
4 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Joyce Nederstigt |
5 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Deborah Wesseling |
6 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Tamara Verbeek |
7 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Debbie van Gerwen |
8 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Melanie Kleijburg |
9 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Simone Hoogkamer |
10 |
Rhythmic twirl |
Senior runner-up |
Melissa Koning |
|
|
|
|
1 |
Large team |
Junior |
HOV Libertatis Primitiae |
2 |
Large team |
Junior |
TVL |
3 |
Large team |
Junior |
Accelerando |
|
|
|
|
1 |
Large team |
Senior runner-up |
Les Fleurettes |
2 |
Large team |
Senior runner-up |
Sunshine |
|
|
|
|
1 |
Pompon team |
Preteen runner-up |
Les Fleurettes |
2 |
Pompon team |
Preteen runner-up |
The Maranto's |
|
|
|
|
Uitslag
NK Baton Twirling 2010: 17-01-2010 Intermediate |
|
|
|
|
|
Definitieve
uitslag na controle |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Zekye 't Gilde |
2 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Sanne Copier |
3 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Kelsey Smits |
4 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Jennifer Wiegman |
5 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Priscilla Schröder |
6 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Jennifers Schoonderwoerd den Bezemer |
7 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Arletta Delbecque |
8 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Nikita de Looze |
9 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Kelly Wagtmans |
10 |
1-baton |
Preteen intermediate |
Natasja Sassen |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Junior intermediate |
Melissa van Broekhoven |
2 |
1-baton |
Junior intermediate |
Denise Oudshoorn |
3 |
1-baton |
Junior intermediate |
Tara Mallien |
4 |
1-baton |
Junior intermediate |
Fabienne Boon |
5 |
1-baton |
Junior intermediate |
Cynthia Delbecque |
6 |
1-baton |
Junior intermediate |
Jacqueline Overmars |
7 |
1-baton |
Junior intermediate |
Sharon Gelderland |
8 |
1-baton |
Junior intermediate |
Cynthia Broers |
9 |
1-baton |
Junior intermediate |
Sharon de Heer |
10 |
1-baton |
Junior intermediate |
Daniëlle Wiegman |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Junior intermediate |
Charissa van Steensel |
2 |
2-baton |
Junior intermediate |
Angela Barendregt |
3 |
2-baton |
Junior intermediate |
Ilse Reekers |
4 |
2-baton |
Junior intermediate |
Cynthia Delbecque |
5 |
2-baton |
Junior intermediate |
Senna van der Meer |
6 |
2-baton |
Junior intermediate |
Maureen Smit |
7 |
2-baton |
Junior intermediate |
Esra Hoogerwerf |
8 |
2-baton |
Junior intermediate |
Merely van der Drift |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Senior intermediate |
Nicole Werkman |
2 |
2-baton |
Senior intermediate |
Yvonne Hoogenboom |
3 |
2-baton |
Senior intermediate |
Marissa Rijpers |
4 |
2-baton |
Senior intermediate |
Sharon Goossens |
5 |
2-baton |
Senior intermediate |
Monique Hoogenboom |
6 |
2-baton |
Senior intermediate |
Gaby Schobben |
7 |
2-baton |
Senior intermediate |
Lucia Kiewitt |
8 |
2-baton |
Senior intermediate |
Nikita Wijnants |
9 |
2-baton |
Senior intermediate |
Carmen Knoope |
10 |
2-baton |
Senior intermediate |
Mandy Velderman |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Junior intermediate |
Merely van der Drift & Charissa van Steensel |
2 |
Duo twirling |
Junior intermediate |
Rinske Holwerda & Marjolein Deurloo |
3 |
Duo twirling |
Junior intermediate |
Sandy Lam & Ghislaine van Luyk |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Lindsey Groenendijk |
2 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Arletta Delbecque |
3 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Petra Kiewitt |
4 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Priscilla Schröder |
5 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Nadine de Wit |
6 |
Super X Strut |
Preteen intermediate |
Naomi Hilkes |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Senior intermediate |
Mandy Heerschop |
2 |
Super X Strut |
Senior intermediate |
Sjarmaine Gorree |
3 |
Super X Strut |
Senior intermediate |
Chantal Sintemaartensdijk |
4 |
Super X Strut |
Senior intermediate |
Renkse Luijendijk |
5 |
Super X Strut |
Senior intermediate |
Kelly Spreen |
|
|
|
|
1 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Cindy Boter |
2 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Ilse Reekers |
3 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Melissa van Broekhoven |
4 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Sharon de Heer |
5 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Jacqueline Overmars |
6 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Charissa van Steensel |
7 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Rinske Holwerda |
8 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Fabiënne Boon |
9 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Ghislaine van Luyk |
10 |
Rhytmic twirl |
Junior intermediate |
Marlies de Zwarte |
|
|
|
|
1 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Nicole Werkman |
2 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Mariska Prins |
3 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Sinéad Kelly |
4 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Alinda Kaufman |
5 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Mandy Velderman |
6 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Kirsten Thijsse |
7 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Mirjam Dijkhuis |
8 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Rebecca Braspenning |
9 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Sanne Sloots |
10 |
Rhytmic twirl |
Senior intermediate |
Manon Twilhaar |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Preteen intermediate |
The Kopergirls |
2 |
Team twirling |
Preteen intermediate |
TVL |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Senior intermediate |
TOSS |
2 |
Team twirling |
Senior intermediate |
The Dynamics |
3 |
Team twirling |
Senior intermediate |
Vitality |
4 |
Team twirling |
Senior intermediate |
TVL |
|
|
|
|
1 |
Smallteam dance |
Senior intermediate |
Suprise |
2 |
Smallteam dance |
Senior intermediate |
TVL |
3 |
Smallteam dance |
Senior intermediate |
The Moonlight Stars |
4 |
Smallteam dance |
Senior intermediate |
The Dynamics |
|
|
|
|
Uitslag
NK Baton Twirling 2010: 17-01-2010 Kampioensklasse |
|
|
|
|
Einduitslag |
|
Categorie |
Deelnemer |
1 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
2 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
3 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
4 |
1-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
2 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Kim van Wijk |
3 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
4 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Daniëlle Bergman |
5 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Petra Kiewitt |
6 |
1-baton |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
2 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
3 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
4 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
5 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Jecelyne Gorree |
6 |
1-baton |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Kelvin van Langen |
2 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Dennis Oudshoorn |
3 |
1-baton |
Junior kampioensklasse heren |
Brendan Blokzijl |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Sabina Hoogendijk |
2 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
3 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Anneke Oudshoorn |
4 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
5 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
6 |
1-baton |
Senior kampioensklasse |
Ruth van den Broek |
|
|
|
|
1 |
1-baton |
Senior kampioensklasse heren |
Dennis Bergmans |
2 |
1-baton |
Senior kampioensklasse heren |
Elton de Vries |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
2 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Ilse Stokman |
3 |
2-baton |
Juvenile kampioensklasse |
Kesia Jorissen |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Priscilla Schröder |
2 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
3 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Natasja Sassen |
4 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Kelly Wagtmans |
5 |
2-baton |
Preteen kampioensklasse |
Jennifer Wiegman |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
2 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
3 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Isabel Kampman |
4 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
5 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Sharon Gelderland |
6 |
2-baton |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk |
|
|
|
|
1 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Jorien Hofman |
2 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
3 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
4 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
5 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Desiree Duijverman |
6 |
2-baton |
Senior kampioensklasse |
Angelique de Prenter |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Cynthia Fransen & Yvette Fransen |
2 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Kim Nederstigt & Selina Kok |
3 |
Duo twirling |
Juvenile kampioensklasse |
Jetske van de Pol & Willeke van de Pol |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij & Priscilla Schröder |
2 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Nikita de Looze & Zekye 't Gilde |
3 |
Duo twirling |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Groenendijk & Larissa v/d Sande |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuijzen |
2 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink & Kelly van Duyn |
3 |
Duo twirling |
Junior kampioensklasse |
Amber Groenendijk & Aurelia Groenendijk |
|
|
|
|
1 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman & Charmaine Baggerman |
2 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Bibi Muller & Timo Muller |
3 |
Duo twirling |
Senior kampioensklasse |
Marly van Oosten & Desiree Duyverman |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
2 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
3 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
4 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Kim Nederstigt |
5 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Kelly Wernke |
6 |
Super X Strut |
Juvenile kampioensklasse |
Guiletta van den Beld |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
2 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Nikita de Looze |
3 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
4 |
Super X Strut |
Preteen kampioensklasse |
Savannah Feij |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Elcke de Jonge |
2 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
3 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
4 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Josje de Vogel |
5 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Sharon Pijnaker |
6 |
Super X Strut |
Junior kampioensklasse |
Annabel Schmitz |
|
|
|
|
1 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
2 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Melody Meijer |
3 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
4 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
5 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Cindy de Prenter |
6 |
Super X Strut |
Senior kampioensklasse |
Marjolein van Beeck |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Femke Janmaat |
2 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Romy de Cuba |
3 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Evy Reijers |
4 |
Rhythmic twirl |
Juvenile kampioensklasse |
Priscilla van Wees |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Celina Vogelaar |
2 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Lindsey Driessen |
3 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Daniëlle Bergman |
4 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Petra Kiewitt |
5 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Lindsey Groenendijk |
6 |
Rhythmic twirl |
Pre-teen kampioensklasse |
Kim van Wijk |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Leana Reijers |
2 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Wendy Oudshoorn |
3 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Elcke de Jonge |
4 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Denise Velthuijzen |
5 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Chayenne Mink |
6 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse |
Kelly van Duyn |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse heren |
Kelvin van Langen |
2 |
Rhythmic twirl |
Junior kampioensklasse heren |
Brendan Blokzijl |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Michelle Baggerman |
2 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Sabina Hoogendijk |
3 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Charmaine Baggerman |
4 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Anneke Oudshoorn |
5 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Dominique de Bruijn |
6 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse |
Bibi Muller |
|
|
|
|
1 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Timo Muller |
2 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Elton de Vries |
3 |
Rhythmic twirl |
Senior kampioensklasse heren |
Dennis Bergmans |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
The Kopergirls |
2 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
TVL |
3 |
Team twirling |
Junior kampioensklasse |
The Rainbows |
|
|
|
|
1 |
Team twirling |
Senior kampioensklasse |
The Kopergirls |
2 |
Team twirling |
Senior kampioensklasse |
TVL |
3 |
Team twirling |
Senior kampioensklasse |
The Rainbows |
|
|
|
|
1 |
Smallteam dance |
Junior kampioensklasse |
The Kopergirls (J) |
2 |
Smallteam dance |
Junior kampioensklasse |
TVL |
3 |
Smallteam dance |
Junior kampioensklasse |
The Rainbows |
|
|
|
|
1 |
Pompon team |
Senior kampioensklasse |
Vitality |
2 |
Pompon team |
Senior kampioensklasse |
2Xist |
3 |
Pompon team |
Senior kampioensklasse |
Explosion |
4 |
Pompon team |
Senior kampioensklasse |
Les Fleurettes |
5 |
Pompon team |
Senior kampioensklasse |
Moonlight Stars |
|
|
|
|
18-1-2010 |
lijst onder voorbehoud
van type- en/of verwerkingsfouten |